İhsan Akyüz METROLOJİ OKULU
İnternet Sitesi   Özgünlük Açıklaması Pencereyi kapat

"http://www.metroloji.com.tr" internet sitemize yolunuz düştüğü için memnuniyet duyarız. Umarız ki burada sunduklarımızdan faydalanabilir ve ölçme-bilimi ile olan ilginizi pekiştirmekte ve (ilgiliyse) profesyonel yaşantınızı şekillendirmekte kullanabilirsiniz. Aşağıdaki açıklamayı okumak için lütfen küçük bir zaman ayırınız.

1. Genel

İnternet sitemizin tasarımı ve hazırlanışı tamamen Metroloji Okulu bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Kullanılan sayfa düzenleri, site içi bağlantılar yapısı, oluşturulan modüller, şablonlar ve bunların kullanım yöntemleri tamamen Metroloji Okulu'na özgüdür. Aynı zamanda gerek teknik gerekse teknik olmayan içeriğin büyük bir oranı için de bu özgünlük geçerlidir. Sitede yeralan makale, yazı, tablo vb. materyal ya Metroloji Okulu bünyesinde kaleme alınmış, belirtilen referanslardan yararlanılarak hazırlanmış, ya da serbest veya telif hakkı / izni alınmış bir kaynaktan aktarılmış veya çevrilmiştir.

2. Değerlerimiz

Doğru olan içeriğe yer vereceğiz. Bu sitede verilen bilgi ve tavsiyelere güvenebilirsiniz.
Size zaman kaybettirmeyeceğiz. Sitemizdeki bilgi ve öneriler, bir karar vermenize, bir soruyu yanıtlamanıza, ya da harekete geçmenize yardımcı olacaktır.
Burada ücretsiz olarak sunulan materyal, ticari kaygılardan etkilenmeyecektir. İçeriğin çerçevesinde reklamlar, ilanlar, ticari kuruluşlara bağlantılar görebilirsiniz. Sitemizde ayrıca ücretsiz bir üyelik sistemi çerçevesinde sunulan dokümanlar ile, ücreti mukabilinde sunulan hizmet, ürün veya yayınların da tanıtımı yeralmaktadır. Ancak bu bölümlerin varlığı, aradığınız ücretsiz bilgiye ulaşmanızı zorlaştırma, geciktirme, istemediğiniz pencerelere boğulma gibi oyunlara yol açmayacaktır.
Konularımızın gerektirdiği dili, anlaşılır şekilde konuşacağız. Burada bir konuyu ister başlangıç düzeyindekiler için, ister ileri düzeydeki profesyoneller için ele alalım, kafa karıştırıcı gereksiz ve yapay terminolojiden kaçındığımız gibi, düşük ve hatalı cümlelerden, Türkçe imla hatalarından da kaçınacağız.
İçeriğimizi sizi sıkmadan ve yormadan sunacağız. Bilgisayar monitörüne bakarken dalıp gitmemeniz için, bilgiyi görsel estetik ve ilgi çekicilik hedefleri gözeterek şekillendireceğiz.

3. Mülkiyet hakları

Metroloji Okulu internet sayfalarının mizanpaj ve muhteviyatı, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile 4110 sayılı söz konusu kanunun bazı maddelerinin değiştirilmesine ilişkin kanun ile korunan mülkiyettir. Bu sitede kullanılan ve gösterilen malzeme (yazılar, resim ve fotoğraflar, grafik ve çizimler, animasyon, prezentasyon ve videolar, markalar ve logolar başta olmak, fakat bunlardan ibaret olmamak üzere), Metroloji Okulu'nun mülküdür. Bunların hepsi sadece sizin kişisel ve ticari olmayan kullanımınız için gösterilebilir. Tamamının veya herhangi bir bölümünün kopyalanması, kullanılması, değiştirilmesi, dağıtılması, satılması, yayınlanması veya taklit edilmesi, Metroloji Okulu veya yasal temsilcilerinin iznine tabidir. Aksine davranışlar yasal kovuşturma ile sonuçlanacaktır ve Metroloji Okulu'nun her türlü tazminat talebi peşinen kabul olunmuş addolunur.

   Tüm hakları saklıdır _ METROLOJİ OKULU _ (2005 - ) ©
Pencereyi kapat