İhsan Akyüz METROLOJİ OKULU
İnternet Sitesi   İlan / Reklam Koşulları Pencereyi kapat

1. Genel

Metroloji Okulu internet sitesinde, giriş sayfası haricindeki sayfalarda ilan/duyuru ve sponsor bağlantı yayınlanması mümkündür. Bu ilan/duyuru ve sponsor bağlantılara tüm sayfaların solundaki sütunda, üç ayrı bölgede yer verilir. İş/eleman bölümündeki iş ve kariyer ilanları ücretsizdir ve bunların başvurusu ilgili sayfadaki formlar kanalıyla yapılır.

2. İlan / reklam tipleri

ÜCRETSİZ DUYURU: Sayfalarımızın sol kolonunda "Duyuru Panosu" başlığı altında yer alan 100px genişlik, 130px yüksekliğe sahip bölgede, yaklaşık 4 saniyede bir değişen resimli veya resimsiz, internet bağlantısı içerebilen duyurular ücretsizdir.
Duyurular konusundaki talep sayısına bağlı olarak, belli bir süreçte makul sayıda duyurudan fazlasının dönmesi arzu edilmediğinden, hangi süreçte hangi ücretsiz duyuruların yer alacağına Metroloji Okulu karar verir.
Bu aşamada öncelik, güncelliği de gözetilmek suretiyle, ücretsiz faaliyetlerin duyuruları olacaktır. Bu panoda ilan edilmesini istediğiniz duyuruları, (belirtilen büyüklükteki alana sığacak metin, resim ve internet bağlantısı kombinasyonları olabilir - örnek olarak şu anda dönenlere bakınız)  duyuru@metroloji.com.tr   e-posta kutusuna gönderiniz.

Ücretsiz iş ve kariyer ilanları: Gerek iş arayanlar gerekse eleman arayanlar için, İş/Eleman sayfasında verilebilecek ücretsiz ilanların koşulları, yine söz konusu sayfada belirtilmiştir.

SPONSOR BAĞLANTI 1 (metin): Bu sınıftaki ilan/reklamlar, bir internet bağlantısı barındıran başlık ile, bir açıklama cümleciği (veya tanıtım sloganı) içerir. Başlık için azami harf/karakter sayısı 20, açıklama cümlesi için azami harf/karakter sayısı 50'dir. Metinler, örneklerde görülen yazı tipi ve büyüklüğü ile sayfaların sol taraftaki kolonunda, arama satırının altındaki iki çizgi arasında (1. bölge) yer alacaklardır.

SPONSOR BAĞLANTI 2 (metin+logo): Bu sınıftaki ilan/reklamlar, bir internet bağlantısı barındıran başlık, bir açıklama cümleciği (veya tanıtım sloganı) ve "gif" formatında bir resim (logo vb.) içerir. Başlık için azami harf/karakter sayısı 20, açıklama cümlesi için azami harf/karakter sayısı 50, resim için azami boyutlar 120px-genişlik, 30px-yüksekliktir. Resim (animasyonsuz olmak üzere), başlığın üstünde, altında veya açıklamanın da altında olacak şekilde düzenleme yapılabilir. Düzenlemeler, örneklerde görülen yazı tipi ve büyüklüğü ile sayfaların sol taraftaki kolonunda, duyuru panosunun altındaki iki çizgi arasında (2. bölge) yer alacaklardır.

3. Ücretli ilan/bağlantı şartları

Yayınlanacak ilan ve bağlantıların ücretlendirilmesinde, tıklanma sayısı değil yayınlanma süresi (hafta bazında) esas alınır. Minimum yayın süresi 1 haftadır. Fiyatlar, ilan/bağlantı tipi ve süresi, kaçıncı sırada yer alacağı, mevcut talep sayısı ve yer mevcudiyeti gözetilerek, dinamik olarak ayarlanmaktadır. İlan/bağlantı başvurusu kanalıyla yapılacak taleplere cevaben, tarafımızdan teklif gönderilir. Kredi kartı veya banka havalesi olarak yapılacak ödemeyi takiben, talep edilen ilan/bağlantı, mutabık kalınan tarihler arasında yayına girer ve faturası gönderilir. Yayın yeri, Metroloji Okulu giriş sayfası haricindeki tüm sayfaların sol kolonunda seçilen bölgedir (bkz. 2. madde).

İlan ve bağlantılarına yer verilen sponsorlara, Metroloji Okulu internet sitesi istatistiklerini izleyebilecekleri bir E-adres ve şifre verilir, ayrıca ilan dönemi sürecinde sponsor ilanlarının tıklanması ile ilgili haftalık E-rapor gönderilir.

   Tüm hakları saklıdır _ METROLOJİ OKULU _ (2005 - ) ©
Pencereyi kapat